QTM750-100.000MBE-T
Numărul produsului DigiKey
4981-QTM750-100.000MBE-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4981-QTM750-100.000MBE-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4981-QTM750-100.000MBE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
QTM750-100.000MBE-T
Descriere
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
QTM750-100.000MBE-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
20mA
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,056" (1,42mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V