QT532S-16.000MEEQ-T
Numărul produsului DigiKey
4981-QT532S-16.000MEEQ-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4981-QT532S-16.000MEEQ-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4981-QT532S-16.000MEEQ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
QT532S-16.000MEEQ-T
Descriere
5.0X3.2 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±10ppm Cristal 10pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,041" (1,05mm)
Capacitanță sarcină
10pF