QT49-16.000MAAJ-B
Numărul produsului DigiKey
4981-QT49-16.000MAAJ-B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QT49-16.000MAAJ-B
Descriere
HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±30ppm Cristal 18pF 30 Ohms HC-49/US
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
16 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,197" l (11,50mm x 5,00mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,145" (3,68mm)