W6102B0100
Numărul produsului DigiKey
553-W6102B0100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W6102B0100
Descriere
RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz, 5,4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Legătură plată Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,925GHz 6dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la retur
Ambalaj
Vrac
Amplificare
6dBi
Stare piesă
Activ
Putere - Max
3 W
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Caracteristici
Cablu - 100mm
Grup frecvență
Bandă lată
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz, 5,4GHz
Protecție la infiltrare
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,925GHz
Tip montare
Adeziv
Tip antenă
Legătură plată
Înălțime (Max)
0,008" (0,20mm)