W3920B0100
Numărul produsului DigiKey
553-W3920B0100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W3920B0100
Descriere
RF ANT 5.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH
Descriere detaliată
5,4GHz Wi-Fi Legătură plată Antenă RF 4,9GHz – 5,925GHz 3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2
Amplificare
3dBi
Putere - Max
2 W
Familie/Standard RF
Wi-Fi
Caracteristici
Cablu - 100mm
Grup frecvență
SHF (f > 4GHz)
Frecvență (Centru/bandă)
5,4GHz
Protecție la infiltrare
Interval de frecvență
4,9GHz – 5,925GHz
Tip montare
Adeziv
Tip antenă
Legătură plată
Înălțime (Max)
0,006" (0,15mm)