W3918B0100
Numărul produsului DigiKey
553-W3918B0100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W3918B0100
Descriere
RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Descriere detaliată
2,4GHz, 5,4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Legătură plată Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,925GHz 4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2
Amplificare
4dBi
Putere - Max
2 W
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Caracteristici
Cablu - 100mm
Grup frecvență
Bandă lată
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz, 5,4GHz
Protecție la infiltrare
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,925GHz
Tip montare
Adeziv
Tip antenă
Legătură plată
Înălțime (Max)
0,006" (0,15mm)