W3907B0100
Numărul produsului DigiKey
553-W3907B0100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W3907B0100
Descriere
RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB
Descriere detaliată
2,15GHz LTE Legătură plată Antenă RF 698MHz – 3,6GHz 4,2dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Pierdere la retur
-7,5dB
Serie
Amplificare
4,2dBi
Ambalaj
Vrac
Putere - Max
3 W
Caracteristici
Cablu - 100mm
Familie/Standard RF
Celular
Grup frecvență
Bandă lată
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,15GHz
Interval de frecvență
698MHz – 3,6GHz