W3906B0100
Numărul produsului DigiKey
553-W3906B0100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W3906B0100
Descriere
RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,15GHz LTE Legătură plată Antenă RF 698MHz – 3,6GHz 4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Categorie
VSWR
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la retur
-10dB
Serie
Amplificare
4dBi
Ambalaj
Pungă
Putere - Max
3 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 100mm
Familie/Standard RF
Celular
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grup frecvență
Bandă lată
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,15GHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
698MHz – 3,6GHz