SLPT698/2170DMN End
PulseLarsen Antennas Video
SLPT698/2170DMN
Numărul produsului DigiKey
553-2593-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SLPT698/2170DMN
Descriere
RF ANT 700/850MHZ WHIP STR N FEM
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
700MHz, 850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz, 2,4GHz, 2,6GHz LTE, WLAN Calotă Antenă RF 698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,4GHz, 2,5GHz – 2,7GHz 4,5dBi, 5,6dBi, 4dBi Element tip mamă N Suport conector
Categorie
VSWR
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
4,5dBi, 5,6dBi, 4dBi
Ambalaj
Vrac
Putere - Max
10 W
Caracteristici
Familie/Standard RF
Celular, Wi-Fi
Terminație
Element tip mamă N
Grup frecvență
Bandă lată
Protecție la infiltrare
IP67
Frecvență (Centru/bandă)
700MHz, 850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz, 2,4GHz, 2,6GHz
Tip montare
Suport conector
Interval de frecvență
698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,4GHz, 2,5GHz – 2,7GHz
Înălțime (Max)
3,000" (76,20mm)