SB698SMA3
Numărul produsului DigiKey
553-3658-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SB698SMA3
Descriere
RF ANT 829MHZ/1.94GHZ BLADE SMA
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
829MHz, 1,94GHz, 2,5GHz LTE Lamă Antenă RF 698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,7GHz 2dBi Element tip tată SMA Adeziv
Categorie
VSWR
2,5
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
2dBi
Ambalaj
Vrac
Putere - Max
3 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Celular
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
Bandă lată
Protecție la infiltrare
IP67
Frecvență (Centru/bandă)
829MHz, 1,94GHz, 2,5GHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,7GHz
Înălțime (Max)
4,161" (105,70mm)