RO8605NFC
Numărul produsului DigiKey
RO8605NFC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RO8605NFC
Descriere
RF ANT 910MHZ WHIP STR N FEM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
910MHz ISM Scripete, Drept Antenă RF 860MHz – 960MHz 5dBi Element tip mamă N Suport conector
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la retur
Ambalaj
Vrac
Amplificare
5dBi
Stare piesă
Activ
Putere - Max
50 W
Familie/Standard RF
ISM general
Caracteristici
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Terminație
Element tip mamă N
Frecvență (Centru/bandă)
910MHz
Protecție la infiltrare
IP67
Interval de frecvență
860MHz – 960MHz
Tip montare
Suport conector
Tip antenă
Scripete, Drept
Înălțime (Max)
31,984" (812,40mm)