PM5401.101NLT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Fișă de date
100 nH Ecranat Turnat Inductor 10.5 A Max. 9mOhm Non-standard –
PM5401.101NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PM5401.101NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PM5401.101NLT
Descriere
FIXED IND 100NH 10.5A 9 MOHM SMD
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PM5401.101NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 9mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
14A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)