PM5400.151NLT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
150 nH Ecranat Turnat Inductor 10 A Max. 11mOhm Non-standard –
PM5400.151NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PM5400.151NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PM5400.151NLT
Descriere
FIXED IND 150NH 10A 11 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PM5400.151NLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 11mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
14A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)