PM2155.015NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PM2155.015NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PM2155.015NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PM2155.015NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PM2155.015NLT
Descriere
XFMR PUSH-PULL SIDE CAR S NPB
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,35mH Izolație și interfață de date (încapsulată) Transformator de impulsuri 1CT:5CT Montare pe suprafață
Categorie
ET (Volt-Timp)
70VµS
Producător
Pulse Electronics
Raport rotații - Principal:Secundar
1CT:5CT
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,630" L x 0,591" l (16,00mm x 15,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,295" (7,50mm)
Tip transformator
Izolație și interfață de date (încapsulată)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Inductanță
1,35mH