PH9385.013NLT
Numărul produsului DigiKey
553-3351-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-3351-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-3351-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PH9385.013NLT
Descriere
XFMR PUSH-PULL RS-485 COMM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PH9385.013NLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Inductanță
2.6 mH
Producător
Pulse Electronics
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Comunicații RS-485
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,630" L x 0,512" l (16,00mm x 13,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,295" (7,50mm)