PGL6477.201HLT
Numărul produsului DigiKey
553-PGL6477.201HLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PGL6477.201HLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PGL6477.201HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PGL6477.201HLT
Descriere
FIXED IND 200NH 22A 400 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
200 nH Fără ecranare – Inductor 22 A 400mOhm Non-standard, Derivație 3 –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
400mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±15%
Pachet/cutie
Non-standard, Derivație 3
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
3-SMD
Curent - Saturație (Isat)
25A
Mărime/Dimensiune
0,244" L x 0,244" l (6,20mm x 6,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,211" (5,35mm)