PGL6380.101HLT
Numărul produsului DigiKey
553-PGL6380.101HLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PGL6380.101HLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PGL6380.101HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PGL6380.101HLT
Descriere
FIXED IND 100NH 77A 0.37 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 nH Fără ecranare – Inductor 77 A Max. 0,37mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 0,37mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±15%
Pachet/cutie
Non-standard
Curent - Saturație (Isat)
117A
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,236" l (12,00mm x 6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,453" (11,50mm)