PGL6189.500HLT
Numărul produsului DigiKey
553-PGL6189.500HLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PGL6189.500HLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PGL6189.500HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PGL6189.500HLT
Descriere
FIXED IND 50NH 80A 0.04 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 nH Fără ecranare – Inductor 80 A 0,04mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
0,04mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 130°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±15%
Pachet/cutie
Non-standard
Curent - Saturație (Isat)
148A
Mărime/Dimensiune
0,394" L x 0,327" l (10,00mm x 8,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)