PGL6076.131AHLT
Numărul produsului DigiKey
553-PGL6076.131AHLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PGL6076.131AHLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PGL6076.131AHLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PGL6076.131AHLT
Descriere
FIXED IND 130NH 60A 0.155 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
130 nH Fără ecranare – Inductor 60 A 0,155mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
0,155mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 130°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±10%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
95A
Mărime/Dimensiune
0,327" L x 0,299" l (8,30mm x 7,60mm)
Ecranare
Fără ecranare
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)