PG2292.700HLT
Numărul produsului DigiKey
553-PG2292.700HLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PG2292.700HLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PG2292.700HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PG2292.700HLT
Descriere
FIXED IND 70NH 53A 0.09 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
70 nH Fără ecranare – Inductor 53 A 0,09mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
0,09mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 130°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
60A
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,236" l (6,10mm x 6,00mm)
Ecranare
Fără ecranare
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)