PE-0805GCMC801STS
Numărul produsului DigiKey
553-PE-0805GCMC801STSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PE-0805GCMC801STSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PE-0805GCMC801STSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PE-0805GCMC801STS
Descriere
CMC 1A 2LN 800 OHM SURFACE MOUNT
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 800 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 900mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Impedanță la frecvență
800 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,050" l (2,00mm x 1,27mm)
Valoare nominală curent (Max)
1A
Înălțime (Max)
0,055" (1,40mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
900mOhm