PE-0805GCMC381STS | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PE-0805GCMC381STS |
Descriere | CMC 1A 2LN 380 OHM SURFACE MOUNT |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 380 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 600mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Valoare nominală tensiune - C.c. 50V |
Producător Pulse Electronics | Valoare nominală tensiune - C.a. – |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Impedanță la frecvență 380 Ohms @ 100 MHz | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,050" l (2,00mm x 1,27mm) |
Valoare nominală curent (Max) 1A | Înălțime (Max) 0,055" (1,40mm) |
Rezistență c.c. (DCR) (Max) 600mOhm | Pachet/cutie Orizontal, Placă pentru PC 4 |