PE-0805GCMC261STS
Numărul produsului DigiKey
553-PE-0805GCMC261STSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PE-0805GCMC261STSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PE-0805GCMC261STSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PE-0805GCMC261STS
Descriere
CMC 300MA 2LN 260 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 260 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 600mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
Pulse Electronics
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
260 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,050" l (2,00mm x 1,27mm)
Valoare nominală curent (Max)
300mA
Înălțime (Max)
0,055" (1,40mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
600mOhm