PE-0603HFB601ST
Numărul produsului DigiKey
553-2386-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-2386-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-2386-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PE-0603HFB601ST
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 500mA 350mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
500mA
Producător
Pulse Electronics
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
350mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)