PAL6374.700AHLT
Numărul produsului DigiKey
553-PAL6374.700AHLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PAL6374.700AHLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PAL6374.700AHLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PAL6374.700AHLT
Descriere
FIXED IND 70NH 77A 0.135 MOHM
Descriere detaliată
70 nH Fără ecranare – Inductor 77 A 0,135mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
0,135mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 130°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±15%
Curent - Saturație (Isat)
114A
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,236" l (12,00mm x 6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)