PAL6374.151HLT
Numărul produsului DigiKey
553-PAL6374.151HLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PAL6374.151HLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PAL6374.151HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PAL6374.151HLT
Descriere
FIXED IND 150NH 71A 0.45 MOHM
Descriere detaliată
150 nH Fără ecranare – Inductor 71 A Max. 0,45mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 0,45mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 130°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±15%
Curent - Saturație (Isat)
50A
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,236" l (12,00mm x 6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)