PAL6374.151HLT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PAL6374.151HLT |
Descriere | FIXED IND 150NH 71A 0.45 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 150 nH Fără ecranare – Inductor 71 A Max. 0,45mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 0,45mOhm |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 130°C |
Tip – | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez – | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±15% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 50A | Mărime/Dimensiune 0,472" L x 0,236" l (12,00mm x 6,00mm) |
Ecranare Fără ecranare | Înălțime - Montat (Max) 0,472" (12,00mm) |