PAL6374.151AHLT
Numărul produsului DigiKey
553-PAL6374.151AHLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PAL6374.151AHLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PAL6374.151AHLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PAL6374.151AHLT
Descriere
FIXED IND 150NH 77A 0.135 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
150 nH Fără ecranare – Inductor 77 A 0,135mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
0,135mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 130°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±15%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
50A
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,236" l (12,00mm x 6,00mm)
Ecranare
Fără ecranare
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)