PA5615.101HLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5615.101HLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA5615.101HLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA5615.101HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5615.101HLT
Descriere
FIXED IND 100NH 85A 125 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 nH Fără ecranare – Inductor 85 A 125mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
125mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±15%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
84A
Mărime/Dimensiune
0,394" L x 0,236" l (10,00mm x 6,00mm)
Ecranare
Fără ecranare
Înălțime - Montat (Max)
0,335" (8,50mm)