PA5400.821NLT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Laird-Signal Integrity Products
În stoc: 7.915
Fișă de date
820 nH Ecranat Turnat Inductor 3.5 A Max. 48mOhm Non-standard –
PA5400.821NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5400.821NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5400.821NLT
Descriere
FIXED IND 820NH 3.5A 48 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
PA5400.821NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 48mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
5,8A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)