PA5400.562NLT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
5.6 µH Ecranat Turnat Inductor 1.5 A Max. 360mOhm Non-standard –
PA5400.562NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5400.562NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5400.562NLT
Descriere
FIXED IND 5.6UH 1.5A 360 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA5400.562NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 360mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
2,2A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)