PA5400.561NLT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Pulse Electronics
În stoc: 7.998
Fișă de date
560 nH Ecranat Turnat Inductor 4.5 A Max. 36mOhm Non-standard –
PA5400.561NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5400.561NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5400.561NLT
Descriere
FIXED IND 560NH 4.5A 36 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA5400.561NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 36mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
6,6A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)