PA5400.472NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5400.472NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA5400.472NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA5400.472NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5400.472NLT
Descriere
FIXED IND 4.7UH 1.6A 293 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Turnat Inductor 1.6 A Max. 293mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA5400.472NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 293mOhm
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
2,8A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)