PA5400.361NLT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
360 nH Ecranat Turnat Inductor 6 A Max. 23mOhm Non-standard –
PA5400.361NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5400.361NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5400.361NLT
Descriere
FIXED IND 360NH 6A 23 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA5400.361NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 23mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
8,5A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)