PA5400.221NLT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Laird-Signal Integrity Products
În stoc: 8.000
Fișă de date
220 nH Ecranat Turnat Inductor 6.5 A Max. 17mOhm Non-standard –
PA5400.221NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5400.221NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5400.221NLT
Descriere
FIXED IND 220NH 6.5A 17 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
PA5400.221NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 17mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
10A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)