PA5400.152NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5400.152NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA5400.152NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA5400.152NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5400.152NLT
Descriere
FIXED IND 1.5UH 3A 85 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Turnat Inductor 3 A Max. 85mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA5400.152NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 85mOhm
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
4A
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)