PA5175.682NLT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
6.8 µH Fără ecranare – Inductor 6.4 A Max. 28,6mOhm Non-standard –
Composite Core Power Inductor PA/PM5175 Series
PA5175.682NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5175.682NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5175.682NLT
Descriere
FIXED IND 6.8UH 6.4A 28.6 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 28,6mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
6,6A
Mărime/Dimensiune
0,217" L x 0,209" l (5,50mm x 5,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)