PA5175.562NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5175.562NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA5175.562NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA5175.562NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5175.562NLT
Descriere
FIXED IND 5.6UH 7.2A 24.2 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5.6 µH Fără ecranare – Inductor 7.2 A Max. 24,2mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 24,2mOhm
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
7,2A
Mărime/Dimensiune
0,217" L x 0,209" l (5,50mm x 5,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)