PA5175.562NLT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PA5175.562NLT |
Descriere | FIXED IND 5.6UH 7.2A 24.2 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 5.6 µH Fără ecranare – Inductor 7.2 A Max. 24,2mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 24,2mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Tip – | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez – | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 7,2A | Mărime/Dimensiune 0,217" L x 0,209" l (5,50mm x 5,30mm) |
Ecranare Fără ecranare | Înălțime - Montat (Max) 0,197" (5,00mm) |