PA5175.103NLT nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
10 µH Fără ecranare – Inductor 5 A Max. 43mOhm Non-standard –
Composite Core Power Inductor PA/PM5175 Series
PA5175.103NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA5175.103NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA5175.103NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA5175.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5175.103NLT
Descriere
FIXED IND 10UH 5A 43 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 43mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
5,4A
Mărime/Dimensiune
0,217" L x 0,209" l (5,50mm x 5,30mm)
Ecranare
Fără ecranare
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)