PA5003.472NLT
Numărul produsului DigiKey
553-4090-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-4090-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-4090-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5003.472NLT
Descriere
FIXED IND 4.7UH 5.9A 36.3 MOHM
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Turnat Inductor 5.9 A Max. 36,3mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA5003.472NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 36,3mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
8,2A
Mărime/Dimensiune
0,217" L x 0,209" l (5,50mm x 5,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)