PA5003.471NLT
Numărul produsului DigiKey
553-4081-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-4081-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-4081-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5003.471NLT
Descriere
FIXED IND 470NH 18.4A 4.13 MOHM
Descriere detaliată
470 nH Ecranat Turnat Inductor 18.4 A Max. 4,13mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA5003.471NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 4,13mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
26A
Mărime/Dimensiune
0,217" L x 0,209" l (5,50mm x 5,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)