PA5001.561NLT
Numărul produsului DigiKey
553-4067-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-4067-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-4067-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA5001.561NLT
Descriere
FIXED IND 560NH 12A 9.3 MOHM SMD
Descriere detaliată
560 nH Ecranat Turnat Inductor 12 A Max. 9,3mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA5001.561NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 9,3mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
14A
Mărime/Dimensiune
0,161" L x 0,161" l (4,10mm x 4,10mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)