PA4349.823ANLT
Numărul produsului DigiKey
553-4051-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-4051-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-4051-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4349.823ANLT
Descriere
FIXED IND 82UH 10A 34.2 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
82 µH Ecranat Turnat Inductor 10 A Max. 34,2mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4349.823ANLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 34,2mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
1,5MHz
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
7,7A
Mărime/Dimensiune
0,925" L x 0,866" l (23,50mm x 22,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)