PA4349.222ANLT
Numărul produsului DigiKey
553-4045-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-4045-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-4045-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4349.222ANLT
Descriere
FIXED IND 2.2UH 52A 1.25 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 52 A Max. 1,25mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4349.222ANLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,25mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
19MHz
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
43A
Mărime/Dimensiune
0,925" L x 0,866" l (23,50mm x 22,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)