PA4346.471ANLT nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 30
Fișă de date
470 nH Ecranat Turnat Inductor 34 A Max. 0,9mOhm Non-standard –