PA4345.471NLT
Numărul produsului DigiKey
553-3017-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-3017-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-3017-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4345.471NLT
Descriere
FIXED IND 470NH 11.5A 8.6 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 nH Ecranat Turnat Inductor 11.5 A Max. 8,6mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4345.471NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 8,6mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
18A
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,213" l (6,00mm x 5,40mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)