PA4345.471NLT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PA4345.471NLT |
Descriere | FIXED IND 470NH 11.5A 8.6 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 470 nH Ecranat Turnat Inductor 11.5 A Max. 8,6mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PA4345.471NLT Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 8,6mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Tip Turnat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez – | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 18A | Mărime/Dimensiune 0,236" L x 0,213" l (6,00mm x 5,40mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,079" (2,00mm) |