PA4344.823ANLT
Numărul produsului DigiKey
553-4038-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-4038-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-4038-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4344.823ANLT
Descriere
FIXED IND 82UH 6.5A 83 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
82 µH Ecranat Turnat Inductor 6.5 A Max. 83mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA4344.823ANLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 83mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
8A
Mărime/Dimensiune
0,701" L x 0,665" l (17,80mm x 16,90mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)