PA4344.472ANLT
Numărul produsului DigiKey
553-4033-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-4033-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-4033-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4344.472ANLT
Descriere
FIXED IND 4.7UH 28A 4.5 MOHM SMD
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Turnat Inductor 28 A Max. 4,5mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4344.472ANLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 4,5mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
29A
Mărime/Dimensiune
0,701" L x 0,665" l (17,80mm x 16,90mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)